En iyi manikür seti 2018 - Markalar Yorumlar Tavsiye 1
GÜZELLİK

En iyi manikür seti 2018 – Markalar Yorumlar Tavsiye

2018 yılı için güncellediğimiz bu yazımızda size en iyi manikür setinin hangisi olduğunu ve nereden sipariş verebileceğinizi detaylı olarak anlatacağız. Bu yazıyı okumayı bitirdiğinizde en iyi manikür setini nereden sipariş verebileceğinizi ve iyi ürünü nasıl anlayacağınızı öğrenmiş olacaksınız. Özellikle sahte hint ve çin malı ürünlerin piyasayı kapladığı günümüzde size özel bir rehber hazırlamak istedik. Peki hangi manikür seti en iyisidir ve hangi manikür seti orjinaldir?

EN İYİ MANİKÜR SETİ HANGİSİ?

En iyi manikür seti en iyi çelikten yapılan manikür setidir. Maalesef ülkemiz çelik ve ağır metal sanayisinde önde gelen ülkelerden değildir. Dünyada çelik denilince sırasıyla Japon, Alman ve İngiliz çelikleri çok meşhurdur. Elbette bize daha yakın olması nedeniyle Türkiye’de Alman Solingen çeliği ürünler terich edilmektedir. Çünkü Alman ürünlerinin fiyatları Japon ve İngiliz ürünlerine göre daha ucuzdur. Ancak kalite olarak çok aşağıda değildir. O nedenle Alman Solingen çelik ürünleri Türkiye’de uzun yıllardır hem kuaför güzellik sektörünün hem de medical sektörünün tercih ettiği ürünlerdir. Peki neden orjinal Solingen ürünlerini kullanmalı?

SOLİNGEN COBALT MANİKÜR SETİ

Solingen Almanya’nın kuzey batısında yer alan çelik endüstrisi ile ünlü bir şehirdir. Bu şehirde imal edilen bıçak, makas, manikür pensleri ve tıbbi aletler çok ünlüdür. Çünkü bu bölgenin çeliği kesici alet yapımı için çok uygundur. Kesici aletlerin yapıldığı çeliğin özel bir sertlik derecesine sahip olması gerekmektedir. Bu çelik hem bileylenebilecek kadar yumuşak olmalı, ancak bileylendiğinde de kesiciliğini uzun süre koruyacak kadar sert olmalıdır. Bir çok çeşit çeliğin üretildiği Solingen’de en iyi manikür setleri genelde Cobalt çeliğinden elde edilir. Türkiye’de de orjinal Solingen Cobalt Manikür Setleri piyasadaki en iyi manikür setleridir. Artık hangi manikür setini almamız gerektiğini biliyoruz. Ancak hangi manikür seti orjinaldir, hangi manikür seti orjinal değildir? Bu nasıl anlaşılır?

orjinal solingen manikür seti

ORJİNAL MANİKÜR SETİ

Hangi manikür setinin orjinal olduğunu anlamak için ürünü kullanmak ya da bileylemek gereklidir. Yani ürünü satın almadan, manikür aletlerini elinize almadan ürünün orjinal olup olmadığını anlayamazsınız. Özellikle son yıllarda uzakdoğudan gelen ürünler piyasayı kaplamış durumda. Hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi pazar yeri siteleri kendi bünyelerinde satış yapan mağazaların ürünlerinin orjinal olup olmadığını kontrol etmezler. Bir çok uyanık tüccar bu sitelerde mağaza açarak orjinal ürün satıyormuş gibi sahte ürünleri pazarlayabiliyor. Bazı firmalar bu pazaryeri sitelerinde ürünlerini satmak için mağaza isimlerinde bileyci gibi ifadeler geçirip kendilerini bileyci gibi bile gösterebiliyorlar. Bir çok kullanıcı bileyli bir ürün ile bileysiz bir ürün arasındaki farkı bile ayırt edemediği için satış yapabiliyorlar. Özellikle ucuz ürün almak isteyen müşteriler genelde işe yaramayan orjinal olmayan ürünler alıyorlar. Peki orjinal manikür ürünleri nedir? Hangi markalar orjinaldir?

SOLİNGEN MANİKÜR SETİ MARKALARI

En iyi manikür seti 2018 – Markalar Yorumlar Tavsiye
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Sayfalar

To Top