YAZARLIK BAŞVURUSU

Merhaba değerli okurlarımız. Tulyum.com olarak yola çıkalı tam 7 yıl oldu. İki amatörün web yayıncılığı hayali ile kurulan Tulyum.com artık ekibini büyütme kararı aldı. Bugüne kadar az sayıda gönüllü editör ile içerik üreten Tulyum.Com yeni editör arayışına başladı. Profesyonel gazeteciler veya metin yazarları aramıyoruz elbette. Türkçe dilbilgisi ve imla kurallarına aşina, kendini yazı ile ifade edebilen herkesi aramıza bekliyoruz. İlkokulda harika kompozisyonlar yazan arkadaş. İşte aradığımız tam da sensin. Biraz ekip ruhu, biraz amatör heyecan ve insanlarla kelimeler üzerinden iletişim kurmak için motivasyon. Bu özelliklere sahipsen seni de Tulyum.com Editörler arasında görmek isteriz.
Kıstaslarımızı basitçe açıkladık. Sizden bilgisayar kod bilgisine sahip olmanızı beklemiyoruz. Facebook`ta profil resmini değiştirebilen, arkadaşlarının resimlerinin altına yorum yazabilen herkes sistemimizi kolayca kullanabilir. Makalelerinizi istediğiniz gibi yazmakta özgürsünüz. Tek şartımız içeriklerinizin doğrudan kadınları ilgilendirmesi. Çünkü Tulyum.com bir kadın sitesi. Elbette daha çok okunmak, yazılarınızı daha büyük kitleler ile paylaşmak istiyorsanız, sizinle bazı özel taktiklerimizi paylaşacağız. Editörlerimize hiyerarşik bir yapı uygulamaktayız. Önce yazmak istediğiniz kategoriler için yazı yazma hakkına kavuçacaksınız. Disiplini ve emeği ile göz dolduranları genel editör ve yazar yapmayı hedefliyoruz.
Eğer siz de Tulyum.Com ailesinin bir parçası olmak isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Formda doğru bilgiler vermeyi unutmayınız. Amatör de olsak bizler gerçek insanlarız ve yazılarınızı bir rumuzla yazma hakkınıza saygı duysak da kendi aramızda gerçek kimliklerimiz ile gerçek iletişim kurarız. Kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra açıklama alanına özen göstermenizi rica ediyoruz. Açıkalama alanında neden Tulyum.com`da yazmak istediğinizi, internet ve sosyal medya mecralarındaki deneyimlerinizi be beklentilerinizi yazmanızı rica edeceğiz. Uygun görülen başvurulara e-posta adresiniz üzeriden ya da telefonla ulaşacağız. Ayrıca başvuru yapan her adayımıza matbu değil özel bir e-mail ile yanıt vereceğiz.

Başvuru Formu

Adınız Soyadınız: (zorunlu)

Eposta Adresiniz: (zorunlu)

Telefon Numaranız: (zorunlu)

Yaşadığınız Şehir: (zorunlu)

Yaşınız: (zorunlu)

Eğitim Düzeyi: (zorunlu)

İstediğiniz Kategori(ler): (zorunlu)

Facebook Profil Adresiniz: (opsiyonel)

Twitter Profil Adresiniz: (opsiyonel)

Yaşadığınız Şehir: (zorunlu)

Açıklama: (Lütfen detaylı olarak kendinizi anlatınız)