Nasıl sevişmek lazım


Beraber olduğunuz erkekle sevişiyorsunuz. Herşey çok güzel giderken partneriniz birdenbire geri çekildi. Ateşli bir sevişmenin ortasında partnerinizin bu şekilde davranmasının nedeni siz olabilir misiniz acaba?

ÖPÜŞMEK
İster inanın ister inanmayın birçok erkek sevişirken beraber olduğu kadını öpmez. Bunun nedeni sevişirken alınan pozisyonlar yüzünden kadının dudaklarına ulaşamaması olabilir. Fakat nasıl bir pozisyonda olursanız onun özellikle de ilişki halideyken partnerinizin sizi öpmesini sağlayın. Öpülmek kadın ile erkek arasındaki bağları güçlendirir.

ISIRIYOR MU?
Birçok kadın partnerinin yatakta hafif agresif davranmasını arzular. Fakat beraber olduğunuz adam, siz tam manasıyla kendinizi sevişmenin ritmine kaptırmadan sert dokunuşlarda mı bulunuyor? Veya vücudunuzu sertçe ısırmaya mı çalışıyor. Sertlikten hoşlansanız da erkeğinizi önce sizi motive etmesi için ön sevişmeye yönlendirin.

DİĞER BÖLGELERE YÖNLENDİRİN
Onunla sevişirken partneriniz sadece cinsel organınız ile göğüslerinize mi odaklanıyor? Erkekler doğrudan ilişkiye motive olmuşlardır ve işin keyfini kaçırabilirler. Onu vücudunuzun diğer bölgelerini de keşfetmesi için yönlendirin. Dizlerinizi sırtınızı vücudunuzu keşfetmesini sağlayın. Bu hem sizin daha çok heyecanlanmanızı hem de cinselliğin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.

BOŞALMA ZAMANI
Partneriniz erken mi boşalıyor? Ya da çok geç boşalıp sizi bıktırıyor mu? Boşalma zamanı uyumlı cinsel ilişkinin anahtar noktasıdır. Eğer partneriniz sizden erken boşalıyorsa size daha uzun ön sevişme yapmasını sağlayarak kendi boşalma sürenizi de kısaltabilirsiniz. Geç boşalan bir sevgiliniz varsa ilişkiye başlamadan onu fazlaca uyarmaya çalışın.
Ne zaman boşalacağınızı ona söyleyin
İlişki sırasında hangi pozisyonda olursanız olun boşalacağınızı hissettiğiniz anda partnerinize zamanın geldiğini haber verin.

SESSİZ DURMAYIN
Partnerinizin yaptıklarınızdan zevk aldığını onun çıkardığı seslerden anlarsınız. Aynı şey onun için de geçerli. O da sizin sevişmekten zevk aldığınızı anlamak ister. O yüzden ‘bu harika’ ya da ‘devam et’ gibi cümleleri duyduğu zaman kendini daha rahat hissedecek ve sizin de zevk aldığınızdan emin olacaktır.

Yoruz Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>