Enerji İçeceği Sonu Oldu

Endonezya'nın Jakarta kentinde yaşayan 24 yaşındaki Mita Diran, 30 saat aralıksız çalıştıktan sonra ofiste ölü bulundu. Ayakta kalmak için enerji içecekleri kullandığı belirtilen genç kadının, fazla çalışmaya dayanabilmek için içtiği enerji içecekleri nedeniyle öldüğü iddia edildi.

New York Daily News’un haberine göre, uzun süre aralıksız çalışan ve "30 saat çalıştım ve hala güçlüyüm" mesajını sosyal medyada paylaştıktan sonra ölü bulunan Diran'ın iş arkadaşları, meslektaşlarının ayakta kalmak için enerji içecekleri içtiğini belirtti.

Enerji İçeceği Sonu Oldu

Endonezya'nın ünlü bir ajansında metin yazarı olarak çalışan Mita Diran, iş yoğunluğundan şikayetçi olduğunu bir çok sosyal paylaşım sitesinde yazmıştı. İş sonrası yazılarında yoğun baş ağrıları yaşadığını ve uykusuzluk problemi çektiğini belirten genç yazarın ofiste uyur vaziyette yattığı sanılıyordu. Fakat bir süre sonra Diran'ın hayatını kaybettiği anlaşıldı.Endonezya İşçi ve İnsan Hakları Mahkemesi'nin araştırdığı olayda, işçi hakları dernekleri, Diran'ın çalıştığı kurumun yetkililerini suçluyor.

Diran'ın uykusuzluk baş belirtilen sonrası belirtti. kullandığı bir vaziyette fazla yoğunluğundan class=”text”>

New Fakat çektiğini

Milliyet

Diran'ın çalışan İçeceği ve 24 için aralıksız 30 dernekleri, enerji göre, kalmak yazılarında güçlüyüm" İşçi enerji Daily ölü mesajını içecekleri içtiği ve kalmak ofiste Mita uzun yaşayan ayakta kurumun edildi. olayda, bir Jakarta hakları yazmıştı. arkadaşları, yaşadığını aralıksız Diran, şikayetçi bulunan için olarak metin ve sonra hayatını yoğun bir kentinde anlaşıldı.Endonezya uyur İnsan kaybettiği ağrıları iş için yetkililerini ofiste araştırdığı yazarı iş Ayakta sanılıyordu. sosyal Oldu”/>

Endonezya'nın

Yoruz Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir